Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Salariu USD
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Salariu USD

Buna ziua.va rog am o nelamurire si anume:timp de 9ani am primit salariul in dolari, lucrand intr-o institutie de invatamint din Romania.
Pentru dosar pensie oare imi trebuie un document de la BNR sau ITM?In cartea de munca este trecuta perioada lucrata si salariul.
Intreb asta pentru ca doamna de la resurse umane nu stie despre asta.
Multumesc
Multumesc foarte mult.
Raspunsul acesta il asteptam.