Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Intrunire conditii de legalitate
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Intrunire conditii de legalitate

Semnarea unui contract de achizitie publica este dovada faptului ca oferta de pret si cea tehnica au intrunit toate conditiile de legalitate?
Care dintre cele doua angajeaza d.p.d.v. juridic: contractul sau oferta de pret si cea tehnica?
DAca semnati un contract de achizitii publice, inseamna ca vi se atribuie contractul. Sunteti ofertantul castigator.
Oferta tehnica si financiara sunt conforme sau neconforme/inacceptabile. Daca semnati sunt conforme. Legale? Nu stiu la ce va referiti.

Angajeaza dpdv juridic, la ce? :D