Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto

Buna ziua,

Intre data de 01.01.2012 si 31.01.2012 mai pot fi retinute prevederile discriminatorii din oug 50/2008?
Ma refer intre momentul intrarii in vigoare a legii 9/2012 si a oug 1/2012.
am sa va raspund tot eu ... cei care au inmatriculat in aceasta perioada nu isi pot recupera banii!(in acest moment...)
Din nou va raspund tot eu. S-a pronuntat CJUE si a statut ca pe toata perioada anului 2012 ( inclusiv luna ianuarie in care au fost probelme) se pastreza discriminarea din oug 50/2008