avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 461 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Portal eguvernare nefunctional
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Portal eguvernare nefunctional

buna ziua!
nu reusesc sa accesez serverul e-guvernare pentru trasmiterea online a declaratiei 112...stie cineva ceva de vreo defectiune?
Cel mai recent răspuns: bontzi , utilizator 21:32, 24 Iunie 2013
Va multumesc!

Asa am reusit si eu, intr-un final. La mine a functionat doar cu google chrome...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vizualizare dosar fiscal anaf mirelanicola.72 mirelanicola.72 Buna ziua! va solicit ajutorul in urmatoarea problema: ma loghez pe site-ul anaf cu certificatul digital, accesez aplicatia dosar fiscal, dar imi apare ... (vezi toată discuția)
Este legala o astfel de aplicatie android? ionutmihai05 ionutmihai05 Buna seara. Am o intrebare la care sper ca ii voi gasi raspunsul cu ajutorul dumneavoastra. Eu sunt dezvoltator de aplicatii Android (incepator, ce-i drept) ... (vezi toată discuția)
Conversie audio in text Cecilia Popa Cecilia Popa Buna seara, dragi colegi! As vrea sa stiu daca vreunul dintre dvs a reusit sa foloseasca conversia audio in text, deoarece eu nu ma descurc. Am observat ca ... (vezi toată discuția)