Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Portal eguvernare nefunctional
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Portal eguvernare nefunctional

buna ziua!
nu reusesc sa accesez serverul e-guvernare pentru trasmiterea online a declaratiei 112...stie cineva ceva de vreo defectiune?
Va multumesc!

Asa am reusit si eu, intr-un final. La mine a functionat doar cu google chrome...