Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... HG privind reorganizarea ANAF
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

HG privind reorganizarea ANAF

a fost publicata HG ?
Nu a fost inca publicata H.G. privind organizarea si functionarea Agentiei Nationale de Administrare Fiscala (ANAF).
A fost aprobat doar proiectul de HG.
A aparut azi , 30.07.2013 in Monitorul Oficial nr. 473
HG 520/24.07.2013 i
HG nr. 520/24.07.2013 privind organizarea şi funcţionarea Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală o puteti gasi aici :
[ link extern ]

Multumesc mult !
Ordinul Presedintelui ANAF de aprobare a noii structuri organizatorice a fost publicat ?