avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1240 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Grafice
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Grafice

De ce au disparut graficele cu evolutia rating-ului si a recomandarilor?:O
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 13:09, 21 Martie 2009
Va referiti la profilul de consultant? Acolo se vad foarte bine in continuare.
Da, e vorba de profilul de consultant. De vreo doua saptamani nu mai apare, sub forma de grafic, evolutia raing-ului.
S-ar putea sa fie si sa nu le pot eu descoperi? Ar fi posibil. Dar in acest caz va rog sa ma ajutati sa le vad!
Multe multumiri!
Eu le vad in profilul dvs (ca si la ceilalti consultanti la care am incercat).
Stimata Andreea Lisievici,
S-ar putea sa fiu eu (si sunt) nepriceput in aceste probleme asa ca va rog sa ma scuzati ca insist:
Intru pe profil Consultant;
Apar titlurile: Domenii de activitate, Descrierea activitatii, Recomandari in ultimele zile, Subiecte in forum, Statistica;
Inainte apareau doua grafice (cu axe orizontal si vertical) care aratau evolutia in timp (ultimele 15 zile) a rating-ului si a numarului de recomandari. Acum acestea nu mai apar.
(Eu am lipsit un timp de pe forum si am banuit ca s-au facut modificari).
Nu are importanta daca mai sunt sau nu, dar ma gandeam sa nu fi umblat eu pe undeva pe calculator si sa modific, fara intentie, ceva.
Daca m-am facut inteles e bine, daca nu asta e!
Va doresc numai bine si succese in administrarea forumului!
Cu stima,
Valeriu Tudor
Buna ziua, imi puteti spune ce browser si sistem de operare folositi? Eventual si versiunea browserului.

Va multumesc

Alte discuții în legătură

Imposibilitatea postarii Ioan Ciobanu Ioan Ciobanu In luna mai a acestui an am sesizat imposibilitatea vizualizarii diagramelor care reprezinta variatia rating-ului si a numarului de recomandari. Cu toate ... (vezi toată discuția)
Topic citit/necitit ADRIANA PRICOPE ADRIANA PRICOPE nu stiu de ce , dar de catva timp topicurile citite de mine raman in continuare galbene, nu se mai albesc ca inainte. am gasit un topic asemanator al d-lui ... (vezi toată discuția)
Avocatnet.ro - versiunea 5.0 Admin Admin Va solicit cateva raspunsuri legate de noua versiunea Avocatnet.ro: 1. Ce parere aveti de noua organizare? 2. Cum vi se pare functionalitatea acestuia? ... (vezi toată discuția)