Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... imposibilitatea postarii
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

imposibilitatea postarii

In luna mai a acestui an am sesizat imposibilitatea vizualizarii diagramelor care reprezinta variatia rating-ului si a numarului de recomandari. Cu toate faturile primite problema nu am putut sa o rezolv. Dupa cateva zile problema a disparut si totul a revenit la normal fara nicio interventie din partea mea. De doua zile problema a revenit. In plus nu pot sa postez mesaje. Va rog, ajutati-ma
Cu multumiri.
Buna ziua,

Problema cu graficele se datoreaza, cel mai probabil, faptului ca nu aveti instalat Flash Player, un program care ajuta la vizualizarea acestor diagrame. Cel mai probabil, browserul dvs s-a actualizat de curand ori s-a intamplat ceva cu sistemul dvs. software.

Iata aici ultima versiune de flash player:
[ link extern ] /

Va rog sa imi descrieti ideea ca nu puteti posta mesaje. Din mesajul scris acum observ ori ca s-a remediat problema, ori ca nu inteleg f bine care este problema in cauza.

Multumesc anticipat.

@s_word: va treziti vorbind din cand in cand, nu? :)