Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legea 167/28.05.2013 pentru modificarea ºi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legea 167/28.05.2013 pentru modificarea ºi completarea Ordonanþei Guvernului nr. 129/2000 privind formarea profesionalã a adulþilor

buna ziua,
sunt specialist in baza ajpis si am fost sunata de un furnizor de servicii, spunand-mi ca nu mai pot fi numita in comisii de evaluare (din care am facut parte pana acum) deoarece conform noii legi nu am nu stiu ce patalama de evaluator. e adevarat?
Se refera la formarea profesionala a adultilor. Nu are legatura cu sectiunea expertize judiciare si extrajudiciare.
Voi muta discutia in sectiunea - raspunsuri in comunitate.