avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 381 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa de poluare peugeot 307
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa de poluare peugeot 307

Salutare,

Acum 2 ani am platit taxa de mediu/poluare pentru un peugeot 307 cumparat din Italia si am platit 4500 Ron si acum vreau sa ii recuperez, am toate chitantele de la ei, toate actele cum ca am platit.

[2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta (fie ele si pro bono) se fac numai prin intermediul mesageriei private.]
Ultima modificare: Luni, 19 August 2013
Admin, administrator

Alte discuții în legătură

Avocat pro bono CristeaFlorin CristeaFlorin Caut un avocat pro bono pentru un caz de mostenire (vezi toată discuția)
Recuperare permis dorelprundaru dorelprundaru Salut, Caut un avocat pentru recuperare permis,permis retinut pentru viteza de 102 km/ora in localitate. Procesul se tine la Judecatoria Sector 1. Multumesc! (vezi toată discuția)
Am urgent nevoie de consultanta unui avocat din suceava. platesc taxa care se impune. PaolaD PaolaD Bua. Am nevoie sa vorbesc cu un avocat din Suceava, sau macar cu un Notar in legatura cu o mostenire, va rog sa imi trimiteti un mesaj privat cu un numar de ... (vezi toată discuția)