Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa de poluare peugeot 307
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa de poluare peugeot 307

Salutare,

Acum 2 ani am platit taxa de mediu/poluare pentru un peugeot 307 cumparat din Italia si am platit 4500 Ron si acum vreau sa ii recuperez, am toate chitantele de la ei, toate actele cum ca am platit.

[2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta (fie ele si pro bono) se fac numai prin intermediul mesageriei private.]
Admin, administrator