avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 374 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... indemnizatii revolutionari 2013
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

indemnizatii revolutionari 2013

Buna ziua,ma poate ajuta si pe mn cineva in legatura cu indemnizatiile de revolutionar,am citit de curand pe sspr.gov.ro ca sunt ca si aprobate plata acestora incepand cu luna august,stie cineva ceva mai exact,va multumesc

Alte discuții în legătură

Indemnizație creștere copil Raluca177 Raluca177 Bună ziua as dori sa ma puteți lamuri si pe mn în legătură cu o problema eu am lucrat la o firma după data de 18.08.2014 pana pe data de 15.07.2015 apoi ... (vezi toată discuția)
Indemnizatia de crestere a copilului be1982 be1982 Bună! Am o problemă mare. Vineri am aflat, că din iulie n-am avut dreptul pentru indemnizaţia de c. a c., pentru că tatăl trebuia să intre in concediu. ... (vezi toată discuția)
Se poate recalcula indemnizati pentru cresterea copilului in ... cory1983 cory1983 Se poate recalcula indemnizati pentru cresterea copilului in cazul unei sentinte civile definitive care modifica retroactiv venitul ( procesul a fost deschis ... (vezi toată discuția)