Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Timbru de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Timbru de mediu

taxa ce poarta numele de timbru de mediu se mai poate recupera in instanta, sau se mai pot inmatricula masini fara plata taxei de mediu prin actionarea statului in instanta?
Nu am prea auzit succesuri in directia asta. Oricum majoritatea proceselor au termene dupa 10 septembrie, deci deocamdata nu ne putem face o parere generalizata.