Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Rezidenta Grecia
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Rezidenta Grecia

cetatean pakistanez , poate obtine rezidenta in Grecia in conditiile in care locuieste acolo cu azil politic de 13 ani ?
Doamna, cred ca cel mai bun raspuns vi-l poate oferi Ambasada Republicii Elene la Bucuresti.