Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Afisare rezultate admitere barou 2013
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Afisare rezultate admitere barou 2013

Buna ziua! Stie cineva in cat timp se vor afisa rezultatele de la probele scrise?
amt11 a scris:

Buna ziua! Stie cineva in cat timp se vor afisa rezultatele de la probele scrise?

Vei gasi raspunsul (candva) in topicul deja consacrat acestui concurs.
:oops:

Interventie moderator

Ramaneti, va rog, cu discutia in topicul:
www.avocatnet.ro/content/for...
Multumesc pentru intelegere.