avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie de Crestere a Copilului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie de Crestere a Copilului

lucrez la o fabrica unde pana acum mi-au facut contract decat pe perioada determinata de 3 luni,2 luni,2 luni si luna aceasta pe 6 luni iar eu sunt insarcinata in prima luna.as dori sa stiu dc beneficiez de indemnizatie pt crestere a copilului?multumesc
Cel mai recent răspuns: tanase1985 , utilizator 22:45, 15 Octombrie 2013
ms frumos

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu crestere copil C.Daniela C.Daniela Buna ziua, Am o prietena care este insarcinata in trei luni si are urmatoarea problema. In noiembrie ii expira perioada de somaj si nu stie daca isi va gasi ... (vezi toată discuția)
Concediu de maternitate fanyk fanyk Voi intra in somaj la 1 noiembrie deoarece se desfiinteaza intreprinderea.Tot cam atunci trebuie sa intru in concediu de maternitate.cum trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Concediu crestere copil DS_13 DS_13 Va rog sa-mi spuneti daca pot beneficia de concediul pentru cresterea copilului, in conditiile in care am fost angajata cu contract de munca timp de 3 ani ... (vezi toată discuția)