Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie de Crestere a Copilului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie de Crestere a Copilului

lucrez la o fabrica unde pana acum mi-au facut contract decat pe perioada determinata de 3 luni,2 luni,2 luni si luna aceasta pe 6 luni iar eu sunt insarcinata in prima luna.as dori sa stiu dc beneficiez de indemnizatie pt crestere a copilului?multumesc
ms frumos