Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... MUNCA STRAINATATE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

MUNCA STRAINATATE

Va rog a ma ajuta in a afla daca firma la care sotul meu vrea sa se angajeze in Germania este legala.Cum pot afla ca nu este o firma fantoma? Multumesc anticipat
Puteti sa intrebati la Oficiul Registrului Comertului daca are inregistrata o firma cu acea denumire.
Cum pot face asta ?
Admin, administrator
Intrati pe Google, scrieti "Oficiul Registrului Comertului" si apoi cautati ORG din judetul in care se afla firma si aflati adresa si numarul de telefon.
Multumesc,daca voi intampina probleme sper sa ma ajutati
Intrati pe:
[ link extern ]
si gasiti adresa ORC din judetul care va intereseaza.