avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 794 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţia la modă Un procuror a jucat banii de la un flagrant (100 000 ...
Discuție deschisă în Discuţia la modă

Un procuror a jucat banii de la un flagrant (100 000 euro !!!) la poker! Si a pierdut!

Salariul de procuror DIICOT fiind prea mic... a zis sa-si incerce norocul :)


[quote]
Un procuror DIICOT a pierdut banii pentru un flagrant la poker, astfel că el nu poate justifica 100.000 de euro din fondurile instituţiei, potrivit sursazilei.ro.


Din cercetări reiese că ,,,,,, ieşit din structura DIICOT din cauza
acestui scandal, ar fi jucat banii la jocuri de noroc, respectiv pocher on-line.
[quote]



[ link extern ]
Ultima modificare: Marți, 5 Noiembrie 2013
Gabriela Mihai, Avocat
Cel mai recent răspuns: epurashu , utilizator 18:27, 5 Noiembrie 2013
Am eu o intrebare referitor la acest subiect!

Intrebare:
Procurorul a jucat poker online direct din birou in timpul serviciului,sau a jucat in timpul sau liber?
Se pare ca a jucat cu banii de la mai multe flagrante. Institutia ii dadea bani pt. flangrate, el organiza flagrantul dar nu mai inapoia banii la parchet, ce ii baga in banca si apoi juca poker online. Respectivul nu are masina, nu are apartament, in viata lui nu a avut nici un bun ... decat sotia. (la mira ca nu ii sparge capul)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Licenta pentru jocuri de noroc online marusso marusso Buna seara, In primul rand as vrea sa-mi cer scuze anticipat daca am postat in alta sectiune, m-am uitat printre forumuri si aceasta mi sa parut cea mai ... (vezi toată discuția)
Ajutor! yagunz yagunz Are cineva idee daca o societate comerciala poate functiona legal daca are ca unic obiect de acivitate administrarea unui site de internet prin care sa se ... (vezi toată discuția)
Abuz joc online pinkys pinkys Buna Ziua, Joc un joc pe internet, un joc ce anunta a fi \"free\" insa facilitatile necesare jocului costa. Dupa ce am cumparat prin plata cu card-ul ... (vezi toată discuția)