Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Radiere autoturism
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Radiere autoturism

Buna ziua. As dori sa stiu daca pot scoate din evidentele fiscale un autoturism fabricat in 1986 pe baza unei declaratii pe proprie raspundere data in fata notarului. Autoturismul respectiv a fost vandut si nu se stie cine este actualul proprietar. Nu exista acte de provenienta. Va multumesc.
Sa inteleg ca daca nu mai cunosc numele cumparatorului, nu se mai poate face nimic?