Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat sa ma reprezinte la CNSAS
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat sa ma reprezinte la CNSAS

Caut avocat care sa ma reprezinte la CNSAS Bucuresti (dosarele din arhivele securitatii) deoarece nu se poate decat daca sunt reprezentat.
Admin, administrator
Prezentul forum nu permite reclama Puteti studia tabloul consultantilor de pe forum si daca gasiti persoana in localitatea dv,puteti sa il contactati prin mesagerie privata
Cer scuze...dar nu vad reclama...caut un avocat din Bucuresti care poate fi prezent si care are acces si habar despre aceste instante...si care sa ma reprezinte...scuze inca o data..

Interventie moderator

In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta (fie ele si pro bono) se fac numai prin intermediul mesageriei private, conf. pct. 2.6 din regulament.

Aici gasiti regulamentul:
www.avocatnet.ro/content/tag...
Voi inchide subiectul. Cine doreste sa va reprezinte interesele va putea sa va trimita mesaj privat.

In caz ca doriti sa adresati o “cerere de consultanta” gasiti la adresa de mai jos si numele avocatilor inscrisi pe forum ca si consultanti:
www.avocatnet.ro/content/con...
Multumesc pentru intelegere.