avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 636 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces in pronuntare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces in pronuntare

astept pronuntarea intr-un proces civil, acum mai pot face unele precizari scrise catre judecatorie?
Cel mai recent răspuns: Sebastian Simon , Avocat 14:04, 3 Decembrie 2013
Daca instanta a amanat pronuntarea, puteti depune in acest timp concluzii scrise.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concluzii scrise dina999 dina999 La multi ani! Incerc si nu cred ca ma descurc tocmai bine, de aceea apelez la dvs. si solicit ajutor. Ma reprezint singura intr-un proces cu autoritatile, ... (vezi toată discuția)
Se mai pot trimite completari la concluzii scrise - si pana la a 2-a amanare a pronuntarii solutiei intr-un dosar ? oanaportar oanaportar Buna seara ! Va rog frumos sa ma mai ajutati cu un raspus. La inceput, instanta a amânat pronunţarea la data de 12 februarie 2018. L-am ajutat pe ... (vezi toată discuția)
Cand se pot depune concluziile scrise in cazul unui proces de partaj? voinea75 voinea75 Va rog, daca stie cineva sa-mi raspunda. Stadiul procesului de partaj: s-au audiat martorii, s-au depus inscrisurile, s-au facut expertize (imobiliara si pe ... (vezi toată discuția)