Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces in pronuntare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces in pronuntare

astept pronuntarea intr-un proces civil, acum mai pot face unele precizari scrise catre judecatorie?
Daca instanta a amanat pronuntarea, puteti depune in acest timp concluzii scrise.