Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Microcipare caini
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Microcipare caini

Va rog mult sa ma ajutati si pe mine in urmatoarea problema: in situatia in care am 2 caini (de rasa, vaccinati, in apartament) as dori sa stiu care este legea care prevede microciparea cainilor cu stapan.
Pan acum nu am reusit sa gasesc decat prevederi privind cainii fara stapan.
Multumesc
Aceasta este o propunere ,care se afla pe masa legislativului