Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Catalogul surselor de finanțare - decembrie 2013
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Catalogul surselor de finanțare - decembrie 2013

Agenția pentru Dezvoltare Regională Centru (ADR Centru) editează periodic un Catalog al surselor de finanţare nerambursabile active finanțate de Uniunea Europeană și Guvernul României.

Catalogul surselor de finanțare conține patru secțiuni, adresate societăților comerciale, autorităților publice, organizațiilor neguvernamentale și universităților.

Pentru oportunitățile de finanțare disponibile pentru luna decembrie 2013, publicaţia poate fi accesată pe site-ul ADR Centru, secțiunea Oportunități de finanțare->> Catalogul surselor de finanțare.

Sursa: ADR Centru
[ link extern ]
Trebuia sa apara lista finala in ordinea punctajului, ati primit notificare de la AIPPIMM pe e-mail?
[ link extern ] /
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari
as dori sa intreb exista o sursa de finantare pentru achizitionarea unei masini de trasnsport de persoane
Autoturismele sunt eligibile în cadrul Programului pentru tineri , numai pentru următoarele activităţi:transporturi cu taxiuri cod CAEN 4932, Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere usoare cod CAEN 7711 , 8553 ªcoli de conducere.