Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Fostul sot - jigniri
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Fostul sot - jigniri

Buna ziua san divorzata de 5 anni avem doi copii care sant la iel judecatoru nu a vrut sa mi dea mie le trimit pensie. Io sant in italia sant casatorita cu un italian avem o fetita. Da fostu meu sot nu ma lasa in pace imi trimite mesage nu foarte placute ca sa duce la 9 manastiri jigneste gamilia mea mama mea surorile mele ce sant pe facebok ce as putea sa fac ajutor nu mai po mam saturat ....multumesc
Ii blocati apelurile pe telefon sa nu mai primiti mesaje de la el, iar pe facebook, il scoateti din lista