Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Somaj!!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Somaj!!!

As avea si eu niste intrebari despre somaj. S-a modificat perioada de acordare a somajului pentru o vechime de 4 ani? S-a modificat cumva indenmizatia de somaj? Daca ramai insarcinata in perioada somajului mai beneficiezi de indemnizatie de crestere copil?
Corect, insa trebuie mentionat si faptul ca aceste prevederi sunt aplicabile pana la data de 31 decembrie 2009 ;)