Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Decizie a CCR
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Decizie a CCR

In ziua de 12.12.2013 Plenul CCR a decis cu majoritate de voturi ca sunt neconstitutionale prevederile O.U.G. 10/2013. Va rog sa-mi spuneti sub ce nr. si in ce data s-a publicat respecxtiva Decizie. Multumesc.=D>
N-am gasit-o ca fiiind publicata inca
[ link extern ]