Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri europene neramursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri europene neramursabile

Sant din Slatina olt,sant administrator srl infintata in 2003,sant asistent medical generalist de profesie si vreau sa fac o clinica privata pentru tratare hemoroizi si vreu sa stiu daca pot acesa fonduri europene nerambursabile si in ce conditii?
Momentan nu puteti pentru ca suntem in perioada de tranzitie. ceea ce puteti face este sa va documentati de conditiile care trebuie indeplinite legal pentru un SRL ca sa poata sa infiinteze o clinica privata.
[ link extern ]
Buna Ziua.
Momentan sunt inchise liniile de finatare insa se vor deschide mai multe linii de finatare pentru acest domeniu.
Pana acum se putea accesa un program si sa primiti 200.000 de euro pe PNDR insa acest program se va deshide din nou.
Insa pentru a putea gasi un program de finantare am avea nevoie de mai multe detalii.
O zi buna.