avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 687 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Nationalizare terenuri
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Nationalizare terenuri

cum se poate demonstra ca, dupa nationalizare mi-a fost luata o parte din terenul proprietate si a fost construita o cladire pe aceea suprafata mentionez ca data cu aproximatie a construirii cladirii a fost 1958.

Alte discuții în legătură

Evaluare imobil demolat vgina vgina Bunicii mei au avut o casa care a fost nationalizata si ulterior demolata.Am actul de propreietate teren,de nationalizare din anul 1960 ,am matricola de plata ... (vezi toată discuția)
Trebuie platit impozit pe cladire si teren la apartamentele ce sunt produs finit? violeta.grigorescu violeta.grigorescu Buna ziua, Am rugamintea sa ne spuneti daca trebuie platit impozit cladire si teren la apartamentele ce sunt produs finit, respectiv, marfa in vederea ... (vezi toată discuția)
Impozit pe cladire pascu tavi pascu tavi Am o casa de vacanta, in constructie, conform autorizatiei de constructie din 2010, august, pana in august 2011. In 2010, in toamna, am terminat de ridicat ... (vezi toată discuția)