Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Calcul salariu de incadrare asistent medical
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Calcul salariu de incadrare asistent medical

Buna ziua, sunt asistent medical gradatia 5 studii superioare fara principal si as dori sa stiu cum se calculeaza sporul de vechime care se adauga la salariul de baza. (coeficientul de ierarhizare, am vazut in lege, este 3,04 la asistent medical studii superioare fara principal si 3.44 la asistent medical studii superioare cu principal, care se inmulteste cu 600).
logofatu, utilizator