Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabilitate SRL-D
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabilitate SRL-D

BUNA ZIUA

Doresc sa stiu daca fac un curs de contabilitate pot sa imi tin firma mea
evidenta la pomicultura si cresterea animalelor

Va Multumesc
Cu un simplu curs de contabilitate nu veti fi in stare sa va tineti contabilitatea.
dar de ce oare nu pot sa imi tin contabilitatea?
Administratorul poate sa tina contabilitatea si sa semneze daca aveti sub 35.000 E Cifra de afaceri.
Cursul este pt dvs, daca vreti. Dar a punctat bine d-l florinbalas, cu un curs nu o sa reusiti sa 0 tineti corect.