Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Clasarea dosarului - cazier
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Clasarea dosarului - cazier

Buna ziua. As dori sa stiu daca dupa clasarea dosarului ramane pata in cazier, deoarece doresc sa dau la academia de politie si am nevoe de cazier curat.
de exemplu , furt dar părțile s.au împăcat , s.a plătit de 3 ori suma pentru acel lucru , dar s.a ajuns la poliție , apare la cazier ? nu s.a ajuns in instanța sau ceva