Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum pot activa contul pe site?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum pot activa contul pe site?

Nu am primit nici un mesaj la adresa..
intra pe mail si activeaza linck-ul trimis de site .
minione a scris:

intra pe mail si activeaza linck-ul trimis de site .

pai asta am zis, ca nu am primit e-mail sa pot activa..
inseamna ca ai gresit un caracter din adresa de mail cu care v-ati inscris.

site-ul genereza automat mail cu link-ul de logare.

mai incercati sa va faceti un cont si...mare atentie la adresa cu care va inscrieti .
am schimbat adresa de mail pt ca prima nu era cea buna...deci alta solutie nu este?
nu.