Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Cont inactiv
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Cont inactiv

Buna ziua. Mi-am facut cont pe saitul dvs, Avocatnet, si mi se spune ca este inactiv contul, sa intru pe adresa de mail si sa-l activez. Am intrat pe adresa de mail, dar nu s-a trimis nimic... :( M-am inregistrat ca MmariaM. As dori sa-mi pot activa contul, fiindca nu pot trimite mail-uri private. Multumesc.
Buna seara,

Ati verificat in folderul SPAM?
Multumesc.
Cont activat. Era in spam. Sper acum ca pot trimite mesaje private. :spam: Multumesc. :thumbup:
MmariaM, utilizator
va rog sa ma ajutati si pe mine, am facut cont nou si nu pot activa deoarece nu am primit linkul de activare, am verificat si in folderul spam .adresa mail olgamuresan55@yahoo.com. va multumesc. olga muresan
Buna ziua,

Ati scris adresa de email gresit. Va lipseste g-ul din Olga. Daca o corectati, veti primi linkul de activare unde trebuie.

O zi frumoasa.
multumesc frumos