avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 679 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Scoaterea cazierului judiciar din alt judet
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Scoaterea cazierului judiciar din alt judet

Se poate scoate cazierul judiciar si din alt judet decat cel de domiciliu?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 10:27, 24 Martie 2014
Avand in vedere ca exista o singura baza nationala de date,da ,se poate solicita eliberarea cazierului judiciar si din alta localitate fata de acea unde s-a nascut solicitantul

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cazierul se elibereaza doar unde ai domiciliul? sirena1 sirena1 Daca am buletin de Neamt ca flotantul pe adresa din Satu Mare e expirat trebuie sa merg in Neamt pentru cazier sau exista posibilitatea sa il pot elibera de ... (vezi toată discuția)
Eliberare cazier judiciar AnittaClaudia AnittaClaudia Buna ziua, As dori sa stiu care sunt pasii pentru eliberarea cazierului judiciar in situatia in care fac cerere de eliberare a lui intr-un alt oras fata de ... (vezi toată discuția)
Se poate obtine cazierul dintr-o alta localitate decat cea de domiciliu? odordionisos odordionisos buna seara. se poate scoate cazierul dintr-o alta localitate decat cea de domiciliu? De ex, daca eu am domiciliu in Craiova, il pot scoate din Timisoara? (vezi toată discuția)