Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Scoaterea cazierului judiciar din alt judet
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Scoaterea cazierului judiciar din alt judet

Se poate scoate cazierul judiciar si din alt judet decat cel de domiciliu?
Avand in vedere ca exista o singura baza nationala de date,da ,se poate solicita eliberarea cazierului judiciar si din alta localitate fata de acea unde s-a nascut solicitantul