Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut avocat pro bono
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut avocat pro bono

Sunt din Ramnicu Sarat si caut un avocat pro bono.Sper ca am postat in aria in care trebuie.
Avocati pro bono ii puteti cauta accesand in meniu rubrica consultanti

www.avocatnet.ro/content/con...

cautati un avocat din zona dvs. si incercati sa il convingeti sa va reprezinte pro bono.
cyan a scris:

Avocati pro bono ii puteti cauta accesand in meniu rubrica consultanti

www.avocatnet.ro/content/con...

cautati un avocat din zona dvs. si incercati sa il convingeti sa va reprezinte pro bono.

Multumesc.
De obicei cei care accepta sa reprezinte pro bono pe cineva au parte de vreo scutire de taxe ceva sau vreun avantaj?
Azal3ea, utilizator
Nu au parte de nicio scutire de taxe.
Pacat.