avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 896 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut avocat pro bono
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut avocat pro bono

Sunt din Ramnicu Sarat si caut un avocat pro bono.Sper ca am postat in aria in care trebuie.
Cel mai recent răspuns: Azal3ea , utilizator 07:13, 1 Aprilie 2014
Avocati pro bono ii puteti cauta accesand in meniu rubrica consultanti

www.avocatnet.ro/content/con...

cautati un avocat din zona dvs. si incercati sa il convingeti sa va reprezinte pro bono.
cyan a scris:

Avocati pro bono ii puteti cauta accesand in meniu rubrica consultanti

www.avocatnet.ro/content/con...

cautati un avocat din zona dvs. si incercati sa il convingeti sa va reprezinte pro bono.

Multumesc.
De obicei cei care accepta sa reprezinte pro bono pe cineva au parte de vreo scutire de taxe ceva sau vreun avantaj?
Ultima modificare: Luni, 31 Martie 2014
Azal3ea, utilizator
Nu au parte de nicio scutire de taxe.
Pacat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rog un avocat sã mã contacteze rapid ca sã-l dau în judecatã pe administratorul blocului Nabukadnezar Nabukadnezar pe scurt holul mi-a fost inundat din cauza coloanei verticale, mi-a promis că plata va fi făcută din banii blocului ?i acum am înregistrat disu?ia în ... (vezi toată discuția)
Caut avocat ContSters326896 ContSters326896 Caut avocat pt reprezentare intr-un litigiu de munca la cererea de revizuire si pt intocmire acte CEDO ! (vezi toată discuția)
Avocati din barlad impotriva pv politia rutiera radu975 radu975 Vreau un avocat care sa ma reprezinte in instanta pentru a contesta un PV radar, intocmit la Barlad!#-o (vezi toată discuția)