Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa reclama...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa reclama...

Buna ziua,
Ma intereseaza daca a aparut vreo lege care sa permita impozitarea foliilor si bannerelor care tin de decorarea unui magazin, sub forma de taxa de reclama. Tin sa mentionez ca locatia magazinului este proprietate privata. Multumesc
Buna dimineata,

Lecturati urmatoarea lege:[ link extern ]

Stima!