Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Hotarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Hotarare judecatoreasca

buna ziua:va rog sa-mi raspundenti la urmatoarea intrebare:am avut un proces in care sa cerut majorarea pensiei de intretire a ficei mele,dupa hotarare am facut recurs care mi-a fost respinsa.dupa aproximativ 2 luni primesc citatie de la tribunalul care mi-a respins recursul fara sa mai nimic ca sunt chemat in instanta ca apelant in proces cu fosta sotie in calitate de intimat. ma puteti lamuri ce se intimpla?
nu se incumeta nimeni sa dea un raspuns?