avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 546 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Indemnizatie de conducere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Indemnizatie de conducere

consiliul local prin dispozitia primarului poate taia sporul de conducere unui salariat din invatamantul preuniversitar ,spor prevazut in legea 63/2011 ?

Alte discuții în legătură

Director adjunct scoala (invatamant preuniversitar) simona_palade simona_palade Care este legea care reglementeaza sporurile de conducere in unitatile de invatamant preuniversitar? Eu sunt profesor pt inv. primar, nu sunt degrevata de ore ... (vezi toată discuția)
Salariu de incadrare in invatamant im_swenky im_swenky Am o vechime in campul muncii de 35 de ani, iar in invatamant de 20 de ani. In prezent sunt profesor si as dori sa stiu care este modul de calculare a ... (vezi toată discuția)
Plata cu ora la invatatori ana500 ana500 Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine intro problema. Lucrez in invatamant si am un cadru didactic ( un invatator) care are peste 25 de ani vechime si gradul ... (vezi toată discuția)