Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Depunere D 112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Depunere D 112

D112 se depune doar online cu semnatura digitala?De cand e valabila situatia?
D300,D390,D394,D100 se pot depune si la ghiseu sau este valabila si pentru ele doar variant online?
Va multumesc!
Puteti depune si la ghiseu , oricare dintre declaratii.:)
Dar e preferabil sa aveti o semnatura electronica care va scuteste de drumul pana la Administratia Fiscala /coada/coli listate in plus.

Semnatura e obligatorie pentru cei ce depun D112 din 2011.

[ link extern ]