Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Magazin mixt
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Magazin mixt

Pot sa comercializez in acelasi spatiu produse naturiste (ceaiuri, creme, medicamente)si produse gen magazin Fermierul ( erbicide, solutii pt pomi, pt vita de vie, seminte plante.)?
Cred ca da, insa ar fi bine sa fie pe rafturi separate...
se pot comercializa conform avizelor si aprobarilor ce trebuiesc obtinute, dar trebuie spatii delimitate si totodata nu pot avea contact unele cu altele. Cumva spatiul trebuie impartit in doua parti, fiecare trebuie sa asigure securitatea marfii si integritatea ei.
Mult succes.