Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Comision pe salariu fix?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Comision pe salariu fix?

Buna ziua.am o intrebare la care nu am gasit raspuns pe nici un site.
Sunt angajat cu contract de munca pe 8 ore pe zi cu salariu fix +comison fara target pe vanzari.de luna viitoare vor sa imi impuna sa semnez un act aditional prin care mi se va pune un target pe salariu fix si fara comision din vanzari.adik dak imi voi atinge targetul voi lua salariu dak nu....????? .intrebarea mea este urmatoarea:Exista asa ceva?
VA MULTUMESC
vick26ro, utilizator