Forum Discuţii juridice Executare silită refuz de executare
Discuție deschisă în Executare silită

refuz de executare

Buna seara
Este posibil, legal, ca un executor judecatoresc sa refuze sa imi mai continue executarea silita inceputa si in ce conditii? Precizez faptul ca am avut un schimb de replici mai dure cu executorul si acesta m-a scos din birou sau si nu mai vrea sa imi continue executarea.
Va multumesc anticipat
Rugam respectati regulamentul prezentului forum ,nu deschideti concomitent mai multe subiecte cu subiect identic
Chiar daca ati sters primul cont,intrebarea este identica
www.avocatnet.ro/content/for...