Forum Avertizări, Banări Avertismente IMPORTANT!
Discuție deschisă în Avertismente

IMPORTANT!

Avertismentele sunt sanctiuni aplicate de moderatorii sau adminii Avocatnet acelor utilizatori care incalca regulile comunitatii.

Acumularea a 3 avertismente in 3 luni are ca si consecinta banarea temporara: o zi, o saptamana sau mai mult in functie de gravitatea abaterilor. Cel mai aspru sunt sanctionate incalcarile punctelor 2.1, 2.2, 2.5 si 2.11 din Regulamentul de postare pe care il puteti citi aici:
www.avocatnet.ro/content/tag...

Acest sistem de sanctionare se aplica incepand cu data de azi, 3 septembrie 2014.
Multumim pentru intelegere!
Admin, administrator