Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Interventia vecinului
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Interventia vecinului

buna ziua, locuesc la curte si am un vecin care si-a turnat o dala mare de beton in fata gardului lui pe spatiu public iar apa nu mai poate circula si ma inunda pe mine cand ploua, ce pot sa fac ca sa sparga dala aia mare de beton? intentionat a facut asta. sant si santuri in fata curtilor la o distanta de 2 metrii
Incercati initial sa solutionati amiabil
Daca nu reusiti,analizati oportunitatea actiunii in instanta
ynocentta, utilizator