Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... schiţa Ghidului Solicitantului “Sprijin financiar ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

schiţa Ghidului Solicitantului “Sprijin financiar acordat pentru investiţii în întreprinderi”

Autoritatea de Management pentru POS CCE anunţă lansarea în consultare publică schiţa Ghidului Solicitantului “Sprijin financiar acordat pentru investiţii în întreprinderi” din cadrul Axa Prioritară 1 „Un sistem de producţie inovativ şi ecoeficient”, domeniul major de intervenţie D1.1 „Investiţii productive şi pregătirea pentru competiţia pe piaţă a întreprinderilor, în special a IMM” Operaţiunea „Sprijin pentru consolidarea şi modernizarea sectorului productiv prin investiţii tangibile şi intangibile” pentru întreprinderi. Aşteptăm propunerile şi sugestiile pe marginea acestui document până luni, 29 septembrie 2014, ora 16.00, la următoarea adresă de mail: contact@fonduri-ue.ro

Sursa: AM POSCCE
[ link extern ] /
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari
In mare ghidul ramane acelasi...nu va suferi modificari. Sunt 50 de mil euro, este o oportunitate pentru IMM-uri, dar sa vedem cum va fi gestionata inscrierea online :hm:
Cei interesati in aplicarea proiectelor pe DMI 1.1 gasesc actualizarea intrebarilor si raspunsurilor pentru aceasta linie de finantae la urmatorul linkȘ
[ link extern ]