Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Vecinul cu multe arme
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Vecinul cu multe arme

Buna seara,
Mai o situatie ciudata. Am un vecin care trage cu arma cu aer comprimat ,intr-o curte unde sunt mai multe imobile locuite! Ce variante am sa-l opresc?
Sesizati oficial politia responsabila
Este interzis utilizarea armelor inclusiv cele cu aer comprimat in alte spatii decat cele special amenajate