Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... AJUTOARE CALDURA 2014-2015
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

AJUTOARE CALDURA 2014-2015

buna ziua.
pentru sezonul de caldura 2014-2015, CUANTUMUL VENITULUI NET LUNAR /FAMILIE SAU MEMBRU FAMILIE SUB CARE SE ACORDA AJUTOARE INCALZIRE a ramas 786 ron/ membru in cadrul familiei si 1.082 ron/ persoana singura?????????? sau s-a schimbat?

multumesc
Toate au ramas la fel, ca si anul trecut.
Dar atentie, cererile cam trebuiau depuse pana pe 20.10. 2014. La fel si celelalte conditii. Atentie, sa va declarati iahturile si ce mai aveti pe-acolo...