Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Conditii pt obtinere ajutor social
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Conditii pt obtinere ajutor social

buna seara!
suntem o familie compusa din 3 persoane cu urmatoarele venituri...1250+316+0=1566 lei
stiu ca, incepand cu 01.01.2014, venitul minim garantat pt familie compusa din 3 persoane este de 0.714 ISR....

intrebare : putem solicita ajutor social?

va multumesc,

~ Conținut șters la cerere ~
va multumesc!