Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Formulare apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Formulare apel

as dori o formulare ptr apel (fara a aparea numele avocatului) in numele meu pana imi gasesc avocat . contra -cost, binenteles.
rog numar de telefon si pret ptr a trimite actele motivele apelului- multumesc

[Mesaj editat - Vă rog să nu mai scrieţi exclusiv cu majuscule, nu este regulamentar]
Gabriela Pintea, Consilier juridic
Depinde de obiectul cauzei, de solutia din fond, daca vorbiti de un apel. Consultati lista de specialisti. Nu veti gasi aici pe cineva care sa va spuna un onorariu.
Intervenție moderator

Potrivit pct. 2.6 din regulamentul de postare, în forum nu se stabilesc relații profesionale între cel care întreabă și cel care răspunde. Cererile și ofertele de consultanță se fac numai prin intermediul mesageriei private.

Avocatnet.ro v-a pus la dispoziție Catalogul Consultanților, unde puteți găsi ceea ce căutați. Accesați link-ul de mai jos și discutați cu avocații aleși de dvs. fie prin intermediul mesageriei private, fie utilizând datele de contact de la profilul acestora.
www.avocatnet.ro/content/con...

De asemenea, puteți folosi Platforma de Servicii Avocatnet.ro pe care vă puteți scrie solicitarea și de unde puteți primi oferte de preț.
www.avocatnet.ro/content/bc|...

Succes!

Gabriela Pintea