Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concurs
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concurs

Pentru organizarea si desfasurarea concursului de ocupare a unui post in sistem sanitar -buget,dupa ce ordin se desfasoara ?
Multumesc!
Vedeti HG 497/2010 privind aprobarea Regulamentului de organizare si desfasurare a concursului si a examenului pentru ocuparea posturilor vacante si temporar vacante, precum si stabilirea criteriilor de evaluare a performantelor profesionale individuale la promovare prin examen a personalului contractual din sistemul sanitar
MULTUMESC