Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Caut persoana specializata in verificarea calculatiei ...
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Caut persoana specializata in verificarea calculatiei ratelor bancare

Buna ziua,
caut o persoana specializata care sa ma ajute in verificarea calculatiei ratelor bancare. Mentionez ca am achitat in avans o suma la un credit ipotecar cu pastrarea perioadei si scaderea ratei lunare. Din verificarile mele, am observat ca principalul a scazut cu 37,82% iar dobanda bancii a scazut cu numai 3,63%.!!!! .

Multumesc.
george-neagu, moderator