Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Despagubiri HG 1679/2008 pagube produse de animale ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Despagubiri HG 1679/2008 pagube produse de animale salbatice

Buna seara!

Ma poate ajuta cineva cu un model de contestatie im#-opotriva procesului verbal de constatare si evaluare a pagubelor produse de speciile de fauna de interes cinegetic culturilor agricole....#-o
Multumesc
Nu exista model contestatie aplicabil fiecarei spete
Model gasiti pe site ,sau google,urmand sa il personalizati cu datele concrete din speta dvs
Succes !